Dlaczego my?

Wybrane opinie o nas:

'Tower możemy polecić jako firmę rzetelną, godną zaufania, posiadającą wykwalifikowaną kadrę lektorów.' - Jarosław Zagórowski - Prezes Zarządu JSW S.A.

'Zaufanie, którym obdarzyliśmy Tower School procentuje w postaci wysokiej efektywności i skuteczności w nauczaniu.' - Agnieszka Paczyńska-Piątek, HR Manager NKT Cables Warszowice

'To, co w szczególności cenimy we współparacy z Tower School to profesjonalna, kompetentna kadra zaangażowana w prowadzenie lekcji. Zajęcia przeprowadzane są w sposób rzetelny i elastyczny, w pełni dostosowany do potrzeb klientów. Polacemy Tower School wszystkim chcącym szkolić się w zakresie języka angielskiego. Są godnym zaufania partnerem w nauczaniu języków obcych. - Iwona Manek-Pucka, Kierownik ds. zasobów ludzkich Leroy Merlin Żory.

'Poziom znajomości językowej osób uczęszczających na zajęcia podniósł się znacząco, dlatego z całą pewnością mogę polecić szkołę Tower. - Daniel Mróz - Dyrektor handlowy- Schwank Polska Sp. z o.o.

'Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współparacy, lektorzy prowadzący zajęcia odznaczają się profesjonalizmem oraz wysokimi kwalifikacjami. Zgodnie z naszymi wymaganiami dopasowują tematykę zajęć do zapotrzebowań pracowników, są otwarci na nasze pomysły oraz elastyczni.

Uważamy, że Szkoła Języka Angielsiego Tower jest godnym polecenia partnerem.' - Agnieszka Polke - Management Assistant - Johnson Controls, Żory Wygoda.

'Gorąco polecam, super nauczyciele, super szkoła' - Roberto Santilli, trener KS Jastrzębski Węgiel (2007-2010)

Po prostu najlepsi! Od 17 lat zatrudniamy najlepszych nauczycieli native speaker'ów z całego świata. W naszym zespole lektorów jest m.in. absolwent Oxfordu na kierunku Literatura Angielska - Gareth Williams, którego wielu z Was już zna.  Z wakacji wracajądo nas Wasi ulubieni lektorzy: Mitch, Celine, Phil, Simone, i Gareth.W tym roku do naszego zespołu stałych lektorów dołącza 4 nowych native speakerów z USA i RPA. Już nie możemy się doczekać na spotkanie z nimi. Całością procesu nauczania zarządzją doświadczeni angliści z Polski. Właścicielem, założycielem i głównym metodykiem jest również Polak z wieloletnim doświadczeniem - Piotr Dyrda. Wiemy co to znaczy uczyć się angielskiego i wiemy jak nauczyć innych.

 

Zaufało nam już setki zadowolonych klientów oraz takie znane firmy jak:

JSW, Nifco, NKT Cables, Johnson Controls, SL Poland, MCS, Elplast,Instanta, Urząd Gminy Pawłowice, Leroy Merlin Żory, Ferroli, Smak, Schwank, ING Bank, Arcen, KS Jastrzębski Węgiel.

Zapraszamy już dziś.

Dlaczego warto wybrać metodę Direct English?

Metoda bezpośrednia, stosowana przez setki szkół na całym świecie, jest skutecznym, przemyślanym i sprawdzonym w praktyce sposobem nauczania języka angielskiego polegającym na niezwykle intensywnej pracy podczas zajęć. Metoda ta oparta jest na kontrolowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji.

Skuteczna i sprawdzona metoda

Metoda bezpośrednia Direct English jest odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, celu nauki, wieku i indywidualnych uzdolnień. Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. Materiał podzielony jest na krótkie etapy zakończone egzaminami, które warunkują przejście do następnego etapu. Dzięki temu słuchacz jest zawsze w odpowiedniej dla siebie grupie, a także na bieżąco sprawdza swoje postępy w nauce.

Pokonywanie nieśmiałości w mówieniu

Każdy słuchacz jest zmuszony do słuchania i mówienia przez całą lekcję - nie jest możliwe być obecnym w klasie i nie uczyć się. Cała lekcja odbywa się w języku angielskim - nauczyciel przez cały czas zadaje pytania, a słuchacze muszą na nie odpowiadać. Pozwala to słuchaczom na przełamanie bariery nieśmiałości i pomaga opanować płynność mówienia - każdy słuchacz w grupie mówi równie intensywnie, szybko i łatwo osiągając zdolność do konwersacji w języku angielskim.

Kurs jest kompletny

Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Metoda Direct English uczy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać.

Łatwa, interesująca i przyjemna

Słuchacze odbierają Metodę Direct English jako łatwą, interesującą i przyjemną. Szybkie postępy w nauce są bardzo motywujące i nastawiają entuzjastycznie do dalszej pracy. W czasie kursu prawie nie ma zadań domowych, a częste powtarzanie materiału na zajęciach ogranicza konieczność nauki własnej w domu.

Lekcje próbne

Po zapisaniu się do szkoły każdy słuchacz korzysta z jednego tygodnia lekcji próbnych, aby lepiej poznać szkołę i nasze metody nauczania. Lekcje te są bezpłatne w przypadku rezygnacji z dalszej nauki.

Zapisy i kursy przez cały rok

W szkole językowej TOWER można rozpocząć i zakończyć naukę w dogodnym dla siebie terminie, niekoniecznie na początku semestru. Słuchacz może zapisać się na dowolną liczbę miesięcy oraz zawiesić kurs na pewien okres czasu bez uszczerbku dla postępów w nauce. Zapewniamy też kontynuację nauki na kursach wakacyjnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Facebook