Dla firm

Zdając sobie sprawę z roli j. angielskiego we współczesnym środowisku ekonomicznym, zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które zainteresowane są podniesieniem poziomu znajomości języka angielskiego wśród swoich pracowników.

Aby przekonać się o skuteczności naszego nauczania, przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności, oferujemy Państwu odbycie 4 bezpłatnych lekcji próbnych. Są one płatne tylko w przypadku gdy firma zdecyduje się na dalszą współpracę i podpisze stosowną umowę.

Zajęcia mogą być zorganizowane na miejscu, w Państwa firmie lub w naszej siedzibie w odpowiednich dla Państwa godzinach. Proponujemy również dogodne warunki finansowania oraz elastyczny rozkład zajęć dostosowany do Państwa potrzeb (organizowanie zajęć w czasie, przed lub po godzinach pracy).

Jeżeli zainteresowani są Państwo wizytą naszego przedstawiciela oraz lekcjami pokazowymi prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 475-22-16.

Zapraszamy do współpracy.

Do tej pory zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Facebook