< Powrót do wszystkich aktualności

Angielski Jastrzębie-Zdrój

Angielski dla dzieci, a także dla osób dorosłych jest obecnie w życiu bardzo istotny. Dzięki znajomości języka możesz być pewny, że o wiele łatwiej będzie Ci się porozumieć z obcymi narodowościami, a także ułatwi Ci on zdobycie lepszej pracy. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w oferowanych przez nas kursach.

Anglia

Szkoła językowa Jastrzębie-Zdrój – staranie dobrana kadra

Native speaker to bardzo powszechne zdanie, które króluje w naszej szkole języków obcych. Możesz być pewni, że to właśnie w tego typu szkole o wiele łatwiej będzie Ci pojąć podstawy języka i dzięki temu zyskamy wiedzę, jak samodzielnie zacząć uczyć się go, aby w przyszłości bez oporów się nim posługiwać. Jest to bardzo ważne, bo to właśnie język angielski jest najbardziej powszechny i w coraz to nowych krajach coraz więcej osób się nim posługuje. Jest to więc ważna umiejętność z pewnością warta nabycia.

Angielski Jastrzębie-Zdrój to gwarancja szybkiego i efektywnego nauczania. Program dopasowywany jest oczywiście do wieku oraz zdolności kursantów. Dzieci uczą się poprzez rożnego rodzaju zabawy, a dorośli szybko przyswajają wiedzę dzięki zastosowaniu metody Direct English.

Skontaktuj się!

Jak wybrać dobrą szkołę językową?

Nasza szkoła językowa to z pewnością bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o znaczne ułatwienie sobie nauki języka. Kurs angielskiego pozwoli na naukę nie tylko podstaw, ale także wszelkich sposobów, które pozwolą nam na szybsze nauczenie się języka w stopniu dobrym lub biegłym.

Oferujemy stopień nauki dostosowany do każdego, zapewniamy podstawowe narzędzia do nauki języka, a efektywność naszych kursów potwierdzają opinie kursantów.

angielski

Dlaczego angielski jest tak ważny?

Język angielski to przede wszystkim klucz do sprawnego porozumiewania się w coraz to większej ilości krajów. Możesz dzięki niemu nie tylko zyskać o wiele lepsze zatrudnienie, ale także sprawić, że rzeczywiście będziesz mógł/mogła zyskać pracę, która będzie o wiele łatwiejsza i bardziej opłacalna. Ponadto, angielski Jastrzębie-Zdrój to także takie możliwości jak lepsze rozumienie filmów, piosenek i wszelkiego rodzaju programów komputerowych i systemów, które są napisane tym właśnie językiem.

Język angielski dla firm

Każdy pracownik, który zna język angielski w stopniu komunikatywnym lub biegłym będzie o wiele bardziej przydatny. Warto więc zainwestować w naukę swoich pracowników tak, aby nauczyli się tego języka, bo będzie to z pewnością inwestycja trafna. Pieniądze bowiem zwrócą się w postaci zadowolonych klientów, a także podniosą prestiż w każdej firmie. Nawet przedsiębiorstwa w Polsce już maja klientów pochodzących z zagranicy i dzięki temu, że pracownicy będą znali język angielski to o wiele łatwiej się porozumieją z każdym takim klientem. Jest to bardzo ważne, bo bez znajomości języka niestety to możemy narazić się na pomyłki z powodu niezrozumienia i niewłaściwie przyjętego zlecenia. Jak więc widać, znajomość języka w pracy jest istotna, dlatego też w naszej szkole organizujemy również angielski dla firm.

Tower możemy polecić jako firmę rzetelną, godną zaufania, posiadającą wykwalifikowaną kadrę lektorów.
Jarosław Zagórowski Prezes Zarządu JSW S.A.
Zapisz się!
Jastrzębie-Zdrój
ul. Harcerska 2A (pasaż 24H)