< Powrót do wszystkich aktualności

Angielski Katowice

Chcesz, aby język angielski przestał być dla Ciebie obcym? Nasza szkoła językowa Katowice przychodzi z pomocą! Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, a nawet dla firm. Kompetentna obsługa, sumienność w realizacji powierzonych zadań czy troska o klienta to tylko niektóre z cechujących nas określeń. Serdecznie zapraszamy!

Katowice angielski

Wykwalifikowana kadra

Dobry nauczyciel potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, zmotywować kursantów do nauki oraz gwarantuje skuteczne nauczanie. Dzięki temu, że z wielką starannością dobieramy kadrę dydaktyczną, każdy nas kurs angielskiego skutkuje poszerzeniem wiedzy językowej.

Warto również zaznaczyć, że w angielski w Katowicach to także zajęcia z native speaker-em co umożliwia kursantom osłuchanie się oraz przyswojenie odpowiedniej wymowy. Co więcej, dzięki zajęciom z tymi osobami pozwala na bliskie poznanie kultury brytyjskiej oraz amerykańskiej.

Co ważne, szkoła językowa Katowice oferuje angielski dla dorosłych oraz dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Angielski dla dzieci to świetny sposób na budowanie motywacji do nauki języka. Lekcje są oczywiście odpowiednio dopasowane do wieku dzieci, a Ci najmłodsi uczą się poprzez gry i zabawy językowe. Zapisz swoją pociechę na nasz kurs i przekonaj się,  jak świetnie będzie się na nim bawić!

Skontaktuj się!

Nauka poprzez rozmowę

Kurs angielskiego Katowice to miejsce, gdzie kursant możemy mówić bez żadnych obaw. Jednym z największych problemów osób uczących się języka obcego jest zyskanie odwagi, by zacząć samemu mówić. Bardzo często świetnie rozumiemy tekst czytany, czy nawet mówiony, ale odwagi by mówić samemu ciągle brak.

W naszej szkole języka angielskiego, w przyjaznym środowisku dużo łatwiej pokonać własne lęki. Nie znasz wszystkich czasów, mylisz słowa, masz zły akcent? I co z tego? Rozmawiając można naprawić te wszystkie niedociągnięcia. Dzięki pomocy native speakera oraz grupy nie tylko można zmierzyć się z własną nieśmiałością, ale przede wszystkim otrzymać pomoc, która szybko zaowocuje.

nauka angielskiego Katowice - zacznij teraz

Ucząc się w szkole języka angielskiego kursant przede wszystkim odczuwa mobilizację do regularnej, systematycznej pracy, co w nauce języków obcych jest podstawowym elementem prowadzącym do sukcesu. Wyznaczony materiał należy opanować w konkretnym czasie, a następnie porozmawiać na jego temat w grupie.

Kursy językowe dla firm Katowice

Kursy językowe dla firm są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, w których znajomość języka angielskiego jest podstawą skutecznego działania. Wysyłając swojego pracownika na spotkanie z obcojęzycznymi kontrahentami lub na ważny event za granicę, to właśnie on jest wizytówką firmy. Dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o jego komfort i pewność siebie. Pracownik, który czuje się pewnie w konwersacji po angielsku, będzie dużo bardziej wiarygodny i przekonujący. Ponadto, dzięki możliwości skorzystania z lekcji angielskiego pracownicy z pewnością odczują większą motywację do pracy. Nasza oferta kursów dla firm skupia się na rozmowach z native speakerami, a doświadczenie naszej kadry gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących efektów w stosunkowo krótkim czasie.

Zapisz się!
Katowice – Piotrowice
ul. Bławatków 2