< Powrót do wszystkich aktualności

Angielski Żory

Chcesz podszlifować swój angielski lub zacząć naukę od zera? Szkoła językowa Żory to miejsce właśnie dla Ciebie. Kompetentna obsługa oraz troska o klienta to cechy, którymi się wyróżniamy. Oferujemy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dorosłych, dzieci, a nawet dla firm!

Big Ben Anglia

Kursy dla dorosłych – szybko i skutecznie

Angielski dla dorosłych w naszej szkole językowej to program nauki dostosowany do potrzeb, preferencji oraz celów naszych kursantów. Dzięki nowoczesnym metodom edukacyjnym oraz zajęciom prowadzonym przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów oraz native speaker-ów zapewniamy szybko zauważalne postępy językowe. Dbamy o to, aby nasi kursanci mogli porozumiewać się w języku angielskim już od pierwszych zajęć i skupiamy się na jego praktycznym zastosowaniu.

Skontaktuj się!

Angielski dla dzieci w Żorach– nauka poprzez zabawę

Dzieci posiadają naturalną zdolność do szybkiego uczenia się języków obcych, co skutecznie rozwijamy podczas zajęć. Angielski w Żorach dla dzieci to gwarancja harmonijnego rozwoju kompetencji językowych Twojego dziecka przy zachowaniu formuły zabawy. Wieloletnie doświadczenie oraz staranny wybór kadry pozwalają na nawiązywanie swobodnego kontaktu z najmłodszymi kursantami. Zapisz swoją pociechę na angielski Żory i przekonaj się, jak szybko zaprzyjaźni się z językiem, a nauka stanie się czystą frajdą.

angielski dla dzieci w Żorach
Zajęcia dla dzieci w Tower School

Angielski dla firm – oferta dopasowana indywidualnie

Kurs angielskiego dla firm to świetny sposób na podniesienie poziomu znajomości języka dla pracowników. Angielski Żory oferuje kursy dla firm dopasowane w pełni do potrzeby danego przedsiębiorstwa. Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzamy analizę potrzeb słuchaczy, co pozwala jasno sprecyzować cel i wyznaczyć odpowiedni program kursu.

Jeśli chcesz więc zacząć naukę angielskiego, zapisać na kurs swoją pociechę czy zorganizować zajęcia dla firmy – serdecznie zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Żorach. Stosowana przez nas metoda Direct English odpowiednia jest dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania czy celu nauki. Zapisz się na kurs angielskiego w Żorach już teraz i przekonaj się, jak szybko możesz poszerzyć swoją wiedzę językową!

To, co w szczególności cenimy we współpracy z Tower School to profesjonalna, kompetentna kadra zaangażowana w prowadzenie lekcji. Zajęcia przeprowadzane są w sposób rzetelny i elastyczny, w pełni dostosowany do potrzeb klientów. Polecamy Tower School wszystkim chcącym szkolić się w zakresie języka angielskiego. Są godnym zaufania partnerem w nauczaniu języków obcych.
Iwona Manek-Pucka Kierownik ds. zasobów ludzkich Leroy Merlin Żory
Zapisz się!
Żory
ul. Św. Augustyna biskupa 2 (naprzeciw MOK-u)