< Powrót do wszystkich aktualności

Do zobaczenia we wrześniu!

Za nami kolejny rok nauki w Tower School of English. Dziękujemy, że spośród wielu dostępnych w okolicy ofert po raz kolejny wybraliście naukę j. angielskiego w Tower School of English.

Cieszymy się, że osiągacie najlepsze efekty dzięki naszym metodom nauczania oraz, że przypadła Wam do gustu nasza dewiza poznawania świata i języka poprzez kontakt z naszymi lektorami – native speakerami z całego świata. W tym roku z 5 rożnych krajów.

Nasi native speakerzy i polscy angliści już czekają na spotkanie z Wami po wakacjach. Jak co roku, do naszego stałego zespołu lektorów dołączy kilku nowych native speakerów.

Szczególnie dziękujemy Wam za zaufanie i wsparcie w ostatnich kilku miesiącach, kiedy prowadziliśmy lekcje online na platformie Zoom. Cieszymy się z wysokiej frekwencji i z tego, że wielu z Was polubiło lekcje online. My też polubiliśmy tę formę nauczania. Cieszymy się, że mogliśmy uczyć Was dzięki najnowszym technologiom.

W lato wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia wakacyjne.
Wszystkim studentom i ich rodzinom życzymy udanego odpoczynku i czekamy na Was w naszych szkołach we wrześniu.

Pozdrawiam,
Piotr Dyrda
założyciel Tower School of English
Żory, Katowice, Jastrzębie Zdrój i online gdziekolwiek jesteś:)

Przybliżamy świat od 2002 r.