< Powrót do wszystkich aktualności

Lekcje angielskiego online

Nasza szkoła językowa już od 2002 roku prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Nasi lektorzy to wykwalifikowani native speakerzy z różnych zakątków świata. Nasza aktualna oferta to zajęcia online prowadzone na cieszącej się dużym powodzeniem platformie Zoom – zapisz się już dziś! Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy a Ciebie odpowiednią grupę lub indywidualne zajęcia.Możesz wybierać spośród trzech opcji:

Metoda, którą stosujemy podczas naszych zajęć, czyli Direct English sprawdza się dla osób w każdym wieku oraz stopniu zaawansowania znajomości języka. Dzięki temu, w szybki i przyjemny sposób przyswoisz niezbędną wiedzę. Co więcej, nasz starannie opracowany system powtórek gwarantuje maksymalne utrwalenie realizowanego programu. Przekonaj się jakie to proste – zapisz się na nasze zajęcia już teraz!