Skuteczne lekcje języka angielskiego z Tower School

Chcesz skutecznie nauczyć się języka angielskiego?
A może chcesz zapisać na kurs swoje dziecko lub zorganizować zajęcia dla firmy? Zapraszamy do nas – oferujemy kursy zarówno stacjonarne, jak i online.

Zapisz się już teraz!

Wykwalifikowana kadra

Wszystkie kursy organizowane w naszej szkole języka angielskiego prowadzone są przez lektorów z wieloletnim doświadczeniem. Są to głównie absolwenci filologii angielskiej polskich uniwersytetów. Co więcej, zajęcia prowadzą również native speakerzy posiadający certyfikaty uprawniające do nauki języka angielskiego (CELTA).

Kursy stacjonarne

Oferujemy intensywne kursy języka angielskiego w formie stacjonarnej dla dzieci, dorosłych oraz dla firm. Zajęcia są odpowiednio dostosowane do poziomu wiedzy uczestników, a metody, którymi posługujemy się na zajęciach, gwarantują szybką i efektowną naukę.

Uczestnicząc w naszych kursach, zyskujesz zdolność do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, przygotujesz się do egzaminu oraz bez problemu przeprowadzisz rozmowę biznesową na zaawansowanym poziomie.

Kursy online

Nasza oferta to również kursy języka angielskiego online. Dzięki temu przyswoisz niezbędną wiedzę, nie wychodząc z domu! Nasze doświadczenie oraz dbałość o klienta, pozwoliły na stworzenie kursów online dopasowanych do potrzeb, oraz oczekiwań kursantów.

Dzięki możliwości przeprowadzenia kursu języka angielskiego online, osoby niemające wystarczającej ilości czasu na zajęcia stacjonarne mogą skutecznie uczyć się języka z domu, biura czy kawiarni. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych kursów online, które skutecznie realizujemy na różnych poziomach zaawansowania.

Cennik

PakietCena / mies.Cena / rok
Dzieci
1x2 h w/tyg lub 2x1 h w/tyg
176 zł 1760 zł 1672 zł
Dorośli i młodzież
1x2 h/tyg
2x2 h/tyg

200 zł
288 zł

1900 zł 1805 zł
2880 zł 2736 zł
Dorośli i młodzież Żory
1x2 h/ty
176 zł1760 zł 1672 zł
Kurs FCE
1x2 h/tyg
2x2 h/tyg

200 zł
320 zł

2000 zł 1900 zł
3200 zł 3040 zł
Zapisz się już teraz!