Grupowe lekcje online od środy 25.03!

20.03.2020 r.

Drodzy studenci, szanowni rodzice -

1.Wznowienie zajęć grupowych w wersji online od środy 25 marca.

Lekcje będą odbywać się tak samo, jak do tej pory, według tego samego planu lekcji, tylko zamiast w budynku szkoły uczeń odbędzie lekcję przed ekranem swojego komputera w domu.

Posłuży nam do tego specjalna, sprawdzona platforma edukacyjna Zoom. Bez dodatkowych opłat. Wiele ze szkół publicznych w Polsce i w Europie też korzysta z tego rozwiązania.

2. W poniedziałek, wtorek i środę wszyscy z Was otrzymają SMSa/emaila z danymi do logowania i wskazówkami.

Pierwszy email lub sms będzie zawierał link do uruchomienia aplikacji Zoom. Prosimy o jej zainstalowanie. Robimy to tylko za pierwszym logowaniem. Potem posługujemy się już tylko  ID lekcji.

Na smartfonach używamy tylko ID lekcji (meeting ID).

To bardzo proste i już od środy zaczynamy.

3. Ważne, żeby mieć łącze internetowe i najlepiej laptop. Prosimy też o punktualność na zajęciach.

 W czasie testów bardzo polubiliśmy lekcje online i jesteśmy przekonani, że i Wam się spodobają.

Nasi native speakerzy już są gotowi i czekają na pierwsze zajęcia online na żywo.

4. Dlaczego zajęcia grupowe online?

Od samego początku kryzysu związanego z epidemią staraliśmy się znaleźć najlepszą propozycję  dla naszych studentów.

- Krok 1 - od  czwartku 12.03, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi i w trosce o bezpieczeństwo studentów i lektorów zawiesiliśmy zajęcia do 25.03.

- Krok 2 - tego samego dnia na naszym profilu na Facebooku nasi lektorzy rozpoczeli publikowanie postów edukacyjnych z różnymi ciekawymi treściami do nauki j. angielskiego.

- Krok 3 - od poniedziałku 16.03 ruszyły lekcje online dla wszystkich zainteresowanych zajęciami dodatkowymi w czasie pozostawania w domu.

- krok 4 - zajęcia grupowe online wg normalnego grafiku. W związku z tym, że wszystko wskazuje niestety na to, że szkoły będą jeszcze jakiś zamknięte lekcje online na platformie Zoom to idealne rozwiązanie.

Rozpoczęcie 25.03

Chcemy, aby nawet w tym trudnym okresie, nasi studenci mogli spotykać się na lekcjach z naszymi native speakerami i poprawiać swoje umiejętności językowe.

Tymczasem bądźmy zdrowi i zostańmy w domach, kto może.

Wyrazy wdzięczności dla wszystkich lekarzy,  pielęgniarek i innych służb.

Do zobaczenia,

Piotr Dyrda i zespół Tower School of English

Galeria:

« powrót

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Facebook