Metoda

Uczymy metodą Direct English oraz, od września 2016, korzystamy z programu National Geographic Learning.

Po 15 latach doświadczenia wiemy, że dzięki stosowanym przez nas materiałom i metodom nauczania oraz przy doborze najlepszych nauczycieli - native speaker'ów, pod kontrolą polskich anglistów uzyskasz najlepsze wyniki w nauce.

Nauczysz się najszybciej i najskuteczniej. A przy okazji miło spędzisz czas w międzynarodowym środowisku, poznasz wspaniałych ludzi i poczujesz co znaczy pojęcie 'radość z uczenia'.
Zmień swoje nauczanie i podejście do nauki i dołącz do nas już dziś!

Oferujemy również przystępne ceny podręczników.

Zajęcia i nauczyciele

Lekcje odbywają się wyłącznie w języku angielskim!

Prowadzone są przez nauczycieli przeszkolonych w Metodzie Direct English, Native Speakers oraz polskich anglistów. Już od pierwszej lekcji, kwestie gramatyczne są wyjaśniane i ćwiczone praktycznie w zwrotach i całych konstrukcjach zdaniowych.

Lekcje ułożone są w blokach 2 razy po 45 minut. Pierwsza lekcja jest w całości lekcją powtórzeniową, natomiast podczas drugiej lekcji wprowadzany jest nowy materiał. Każda z lekcji prowadzona jest przez innego nauczyciela. Lekcja składa się z czterech części, z czego pierwszych 25 minut poświęconych jest na zadawanie pytań, 5 minut na czytanie, kolejnych 5 na dyktando i w czasie ostatnich 15 minut znowu zadawane są pytania, które albo stanowią materiał powtórzeniowy, albo ilustrują nowo wprowadzany materiał. Ważnym elementem nauki jest wykorzystanie przez nauczyciela gestykulacji i mimiki dla zilustrowania pytań, wykluczając jednocześnie użycie języka polskiego. Zadaniem nauczyciela jest poprawianie wszystkich błędów, narzucanie uczniom odpowiedzi tak, aby nie mieli czasu na zastanawianie się i tłumaczenie. Pytania zadawane są wyrywkowo, co wzmaga koncentrację uczniów.

Aby jednak atmosfera w klasie nie była zbyt napięta pojawiają się żartobliwe, a nawet kontrowersyjne pytania, wymagające otwartych odpowiedzi. Należy podkreślić, że uczymy wszystkich aspektów języka, ale zaczynamy od nauki poprawnego mówienia, tak jak przy nauce języka ojczystego.

Test kwalifikacyjny

Test pozwala ocenić:

Po zakończeniu testu kwalifikacyjnego, nauczyciel demonstruje i objaśnia zasady nauczania Metodą Direct English. Do testu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, gdyż ma on sprawdzić faktyczny stopień znajomości języka. Po teście informujemy, w jakich grupach są wolne miejsca na odpowiednim poziomie Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy lub zmiany godzin zajęć przez studenta w trakcie trwania kursu.

Każdy może skorzystać z dwóch dni lekcji próbnych, aby poznać naszą szkołę i Metodę Direct English National Geographic Learning.

Opłata za lekcje

Galeria:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Facebook